Kilka słów o mnie

Jestem absolwentką Instytutu Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim, wykwalifikowaną instruktorką fitness, trenerem personalnym ze specjalizacją treningu dla kobiet w ciąży oraz trenerem kręgosłupa i nauki pływania. Zdobywczynią Mistrza Polski i Świata w tańcu nowoczesnym w kategorii „Dance Show”. Propaguję zdrowy styl życia i motywuje do aktywności fizycznej w myśl zasady:

„Bądź sprawny, Bądź zdrowy, Bądź Fit!”.

Taniec ukształtował mnie, a także to, czym teraz zajmuję się. Jako 4 latka zaczęłam stawiać pierwsze taneczne kroki. Mama zapisała mnie na balet, ponieważ ciągle tańczyłam w domu. Od tamtej pory cały czas jestem związana z ruchem. Taniec nauczył mnie dyscypliny sportowej oraz tego, że aby osiągnąć cel trzeba ciężko trenować. W pracy instruktora fitness łączę umiejętności taneczne, przez co, moje zajęcia są bardziej atrakcyjne.

Jako trener kręgosłupa prowadzę zajęcia prozdrowotne między innymi Zdrowy Kręgosłup. Na zajęciach tych bardzo dużą uwagę przywiązuję do doboru ćwiczeń oraz do techniki wykonywania, aby uczestnicy zajęć odnosili jak największe korzyści zdrowotne. Jako wykwalifikowany trener personalny prowadzę treningi kształtujące sylwetkę, treningi wzmacniające i redukujące tkankę tłuszczową oraz treningi prozdrowotne dla Mam i kobiet w ciąży. Aktualnie specjalizuję się w treningach dla kobiet w ciąży i po porodzie. Na treningach przygotowuję kobiety do porodu, póżniej pomagam wracać im do formy po porodzie.

Sprawdź mój fanpage