Udział w treningach

Organizowane przeze mnie treningi mają zróżnicowany charakter i mogą odbywać się w różnych miejscach. Zapraszam do udziału w treningach:

Treningi indywidualne chętnie przeprowadzam w niemal dowolnej lokalizacji. Chętnie dojadę do domu, spotkam się na siłowni lub w plenerze.

Wśród treningów prozdrowotnych w mojej ofercie znajdują się:

  • Trening Zdrowy Kręgosłup,
  • Trening dla kobiet w ciąży,
  • Trening po porodzie,
  • Trening Mama i Dziecko,
  • Treningi fitness, które aktualnie prowadzę w sieci Zdrofit.

Poza treningami prowadzę również ciekawe i rozwijające warsztaty: Fit Mama i Fit Kobieta. Gorąco zachęcam do udziału!

Dodatkowo zajmuję się organizacją eventów sportowych oraz wyjazdów integracyjnych dla firm, takich jak: Office Training dla firm, Fit Weekendyobozy sportowe.

Rekomendacje od klientek

Polecam treningi indywidualne z Agnieszką każdej kobiecie, która chce wrócić do formy po ciąży. Doskonale wie, jak dobrać odpowiednie ćwiczenia, bo prowadzi również zajęcia dla mam z dziećmi (tak ją poznałam). Agnieszka umie sprawdzać jak duże jest nasze rozejście mięśni prostych brzucha. Moje było aż na 3,5 palca, co oznaczało, że absolutnie nie powinnam wykonywać zwykłych brzuszków. Agnieszka dopasowała mi odpowiednie ćwiczenia i już po 3 miesiącach treningów moje rozejście zmniejszyło się do 2,5 i mogłyśmy zacząć bezpiecznie wprowadzić inne ćwiczenia. Co więcej po każdym treningu, Agnieszka rozciąga mnie manualnie. Dla osoby, która ma problemy z kręgosłupem jak ja, jest to zbawienne. Myślę, że dzięki temu sporo zaoszczędziłam na fizjoterapeucie;) Treningi są różnorodne, a przede wszystkim przy zachowaniu odpowiedniej diety są efekty - co trzeba maleje i co trzeba rośnie;) Przy Agnieszce czuję się swobodnie i na prawdę mimo ciężkiej pracy, spędzam miło czas i treningi są dla mnie odskocznią od codziennych obowiązków.

Marta

Zajęcia z Agnieszką to był strzał w dziesiątkę, zarówno podczas ciąży jak i po porodzie. Aga ma specjalistyczną wiedzę w zakresie treningu w ciąży, m.in. szczególną uwagę przykładała do ćwiczeń dna miednicy, ćwiczeń kręgosłupa a w szczególności obciążonego odcinka lędźwiowego. Aga na swoich zajęciach zwracała uwagę na prawidłowy oddech oraz postawę ciała, co bardzo mi pomogło w trakcie ciąży a także w aktywnym porodzie. Ćwiczenia po porodzie, dla mam z dziećmi, pomagają mi w powrocie do formy sprzed ciąży. Dzięki takiej trenerce i motywatorce jaką jest Aga, mogę śmiało stwierdzić, że bardzo dobrze mi idzie.

Julia

Wspaniała trenerka z która ćwiczymy juz od kilku lat. Zmotywuje największe lenie i zawsze z uśmiechem popchnie do przodu. Jej ogromna wiedza i doświadczenie skutecznie minimalizują ryzyko kontuzji a trening zawsze dopasowany jest do aktualnych predyspozycji zdrowotnych. Dodatkowo skutecznie i bezwględnie nakłania do zdrowego odżywiania! Cudowna osoba przy której łatwo zapomnieć o wysiłku.

Aleksandra

Dzięki ćwiczeniom w ciąży czuje się po prostu lepiej - nie ciągną mnie więzadła, nie boli tak kręgosłup, lepiej się śpi i funkcjonuje na co dzień, jestem czasem zmęczona po intensywniejszych zajęciach a czasem zrelaksowana (Pani Agnieszka prowadzi urozmaicone zajęcia) ale zawsze samopoczucie po ćwiczeniach jest lepsze . Uważam że dzięki temu będę też lepiej przygotowana do porodu i szybciej zregeneruje się po porodzie.

Marta

Zajęcia z Agnieszką są świetną okazją do utrzymania formy nawet w ciąży. Trening dostosowany jest do możliwości ruchowych kobiet ciężarnych. Agnieszka stara się, aby ćwiczenia były różnorodne i wykorzystywały różne partie mięśni. Niektóre pozycje przygotowują ciało już do porodu. Szczerze polecam Agnieszkę i jej fachowe podejście do zajęć.

Ola

Jak chcecie kogoś, kto Was zmotywuje, sprawi, że będziecie myśleć, że to ostatnie sekundy Waszego życia, a słysząc „dalej, dalej!” będziecie obmyślać najbardziej kreatywne tortury z Nią w roli głównej, lecz po wszystkim stwierdzicie „Ej, ale to było fajne!” to ja polecam Ją 💜 ! Do Agnieszki zaczęłam chodzić ponad trzy lata temu- jej pogoda ducha, umiejetność motywacji i uśmiech są tym, co sprawia, że zajęcia są niezapomniane.

Lena

Jest super ma zawsze coś nowego do zaoferowania dzięki niej jestem sprawniejsza osobom godna polecenia pozdrawiam.

Lucyna

Na zajęcia z Agnieszką zaczęłam uczęszczać będąc w ciąży, proponowane ćwiczenia, bardzo pomogły mi w czasie porodu. Obecnie chodzę na zajęcia dla mam z dzieckiem, żeby wrócić do dawnej sylwetki. Treningi z Agą to sama przyjemność, panuje na nich przyjazna i ciepła atmosfera no i forma szybko wraca.

Halina

Polecam ćwiczenia z Agnieszką, świetnie i prosto tłumaczy każde ćwiczenia i bardzo dużo uwagi poświęca na ich poprawne wykonanie co daje świetny efekt.

Agata

Aktualne treningi

30.06. (wtorek), 12:00

Trening Mama i Dziecko w Parku.

01.07. (środa), 18:00

Outdoor Interval Training

03.07. (piątek), 16:15

TBC

03.07. (piątek), 17:15

Zdrowy Kręgosłup (Fitness Klub Zdrofit)

04.07. (sobota), 10:00

Zdrowy Kręgosłup

04.07. (sobota), 11:00

Pilates (Fitness Klub Zdrofit)

05.07. (niedziela), 10:00

Interwał

05.07. (niedziela), 11:00

TBC (Fitness Klub Zdrofit)

07.07. (wtorek), 12:00

Trening Mama i Dziecko w Parku

08.07. (środa), 18:00

Outdoor Interval Training

Formularz zapisów

Wysyłając niniejszą wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności.